Na kontaktoni

faqe_banner

Na kontaktoni

Hangzhou Laihe Biotech Co., Ltd.

Adresë

Room 401-406, F1-3, Building 1, No.425 Miaohouwang Road, Xixing Street, Binjiang District, Hangzhou, Zhejiang PR China

Telefoni

Faksi: +86-0571-8665 8000

+86-0571-8765 3090

orët

Koha e Pekinit: 08:30 deri në 17:30

Koha në Londër: 0:30 deri në 9:30 të mëngjesit

Koha e Sidneit: 11:30 deri në 20:30

Koha e Nju Jorkut: 8:30 pasdite deri në 5:30 të mëngjesit

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni